Hafele 547.38.212 – Chrome Wire Basket 18W12D6H
Home
Shop
Other
Hafele 807.81.922 -30in Laundry Organizer MG BEA
Hafele 805.73.022 – Full Rotation Mirror MAL
Availability:
100 in stock
Quick View
Hafele 329.19.610 Salice 70º Corner Hinge
Hafele 547.41.752 – White Basket 30W16D6H
Hafele 807.67.421 – 12in Scarf Rack MALCR
Hafele 547.40.818 – Gold Wire Basket 24W12D17H
Hafele 807.67.221 – 12in Scarf Rack CR
Hafele 807.81.513 -36in Laundry Organizer MNL SLA
Hafele 547.41.836 – Gold Wire Basket 30W14D11H
Hafele 807.78.113 – 30in Lingerie Drawer SLA SLA
Hafele 807.77.924 – 36in Deep Drawer MG BEA
Hafele 807.78.111 – 18in Lingerie Drawer SLA SLA