Hafele 547.38.212 – Chrome Wire Basket 18W12D6H
Home
Shop
Other
Hafele 807.81.922 -30in Laundry Organizer MG BEA
Hafele 805.73.022 – Full Rotation Mirror MAL
Availability:
100 in stock
Quick View
Hafele 807.78.113 – 30in Lingerie Drawer SLA SLA
Hafele 807.78.122 – 24in Deep Drawer SLA SLA
Hafele 547.41.816 – Gold Wire Basket 30W12D11H
Hafele 807.67.421 – 12in Scarf Rack MALCR
Hafele 807.77.602 – 24in Pull Out Shelf MNL/Slate
Hafele 547.41.752 – White Basket 30W16D6H
Hafele 547.98.461 – Plastic Liner for Wire Basket
Hafele 807.77.982 – 24in Jewelry Organizer MG
Hafele 547.40.818 – Gold Wire Basket 24W12D17H
Hafele 807.81.601 – 24in Pant Organizer MNL