Hafele 547.38.216 – Chrome Wire Basket 18W12D11H
Home
Shop
Other
Hafele 547.38.856 – Gold Wire Basket 18W16D11H
Hafele 808.71.601 – 12in Valet Rack MNL
Availability:
100 in stock
Quick View
Hafele 547.41.812 – Gold Wire Basket 30W12D6H
Hafele 547.98.474 – Plastic Liner for Wire Basket
Hafele 547.40.638 – Nickel Wire Basket 24W14D17H
Hafele 547.38.838 – Gold Wire Basket 18W14D17H
Hafele 807.81.601 – 24in Pant Organizer MNL
Hafele 807.78.111 – 18in Lingerie Drawer SLA SLA
Hafele 807.77.282 – 24in Jewelry Organizer SLA
Hafele 807.81.513 -36in Laundry Organizer MNL SLA
Hafele 807.77.272 – 24in Shoe Organizer SLA