Hafele 547.38.216 – Chrome Wire Basket 18W12D11H
Home
Shop
Other
Hafele 547.38.856 – Gold Wire Basket 18W16D11H
Hafele 808.71.601 – 12in Valet Rack MNL
Availability:
100 in stock
Quick View
Hafele 421.23.830 Full Extension Undermount Guide
Hafele 547.41.752 – White Basket 30W16D6H
Hafele 807.77.602 – 24in Pull Out Shelf MNL/Slate
Hafele 807.77.971 – 18in Shoe Organizer MG
Hafele 807.77.682 – 24in Jewelry Organizer MNL
Hafele 807.67.221 – 12in Scarf Rack CR
Hafele 547.98.461 – Plastic Liner for Wire Basket
Hafele 807.77.282 – 24in Jewelry Organizer SLA
Hafele 547.41.836 – Gold Wire Basket 30W14D11H
Hafele 807.78.113 – 30in Lingerie Drawer SLA SLA