Hafele 547.38.218 – Chrome Wire Basket 18W12D17H
Home
Shop
Other
Hafele 807.77.272 – 24in Shoe Organizer SLA
Hafele 547.38.858 – Gold Wire Basket 18W16D17H
Availability:
100 in stock
Quick View
Hafele 547.41.752 – White Basket 30W16D6H
Hafele 547.40.638 – Nickel Wire Basket 24W14D17H
Hafele 807.81.601 – 24in Pant Organizer MNL
Hafele 807.77.982 – 24in Jewelry Organizer MG
Hafele 807.67.221 – 12in Scarf Rack CR
Hafele 807.78.124 – 36in Deep Drawer SLA SLA
Hafele 807.77.974 – 36in Shoe Organizer MG
Hafele 807.67.421 – 12in Scarf Rack MALCR
Hafele 807.77.924 – 36in Deep Drawer MG BEA