Hafele 547.38.218 – Chrome Wire Basket 18W12D17H
Home
Shop
Other
Hafele 807.77.272 – 24in Shoe Organizer SLA
Hafele 547.38.858 – Gold Wire Basket 18W16D17H
Availability:
100 in stock
Quick View
Hafele 807.78.124 – 36in Deep Drawer SLA SLA
Hafele 547.38.838 – Gold Wire Basket 18W14D17H
Hafele 547.98.461 – Plastic Liner for Wire Basket
Hafele 329.67.003 Hinge Plate
1.37
Hafele 547.40.638 – Nickel Wire Basket 24W14D17H
Hafele 329.19.610 Salice 70º Corner Hinge
Hafele 547.41.816 – Gold Wire Basket 30W12D11H
Hafele 547.41.752 – White Basket 30W16D6H
Hafele 807.67.221 – 12in Scarf Rack CR