Hafele 547.38.218 – Chrome Wire Basket 18W12D17H
Home
Shop
Other
Hafele 807.77.272 – 24in Shoe Organizer SLA
Hafele 547.38.858 – Gold Wire Basket 18W16D17H
Availability:
100 in stock
Quick View
Hafele 807.77.602 – 24in Pull Out Shelf MNL/Slate
Hafele 807.78.113 – 30in Lingerie Drawer SLA SLA
Hafele 329.67.003 Hinge Plate
1.37
Hafele 547.98.474 – Plastic Liner for Wire Basket
Hafele 807.77.982 – 24in Jewelry Organizer MG
Hafele 807.67.221 – 12in Scarf Rack CR
Hafele 807.81.513 -36in Laundry Organizer MNL SLA
Hafele 807.77.924 – 36in Deep Drawer MG BEA
Hafele 807.78.122 – 24in Deep Drawer SLA SLA