Hafele 547.38.218 – Chrome Wire Basket 18W12D17H
Home
Shop
Other
Hafele 807.77.272 – 24in Shoe Organizer SLA
Hafele 547.38.858 – Gold Wire Basket 18W16D17H
Availability:
100 in stock
Quick View
Hafele 805.73.622 – Full Rotation Mirror MNL
Hafele 807.78.122 – 24in Deep Drawer SLA SLA
Hafele 807.81.601 – 24in Pant Organizer MNL
Hafele 329.67.003 Hinge Plate
1.37
Hafele 547.41.752 – White Basket 30W16D6H
Hafele 547.41.812 – Gold Wire Basket 30W12D6H
Hafele 807.67.421 – 12in Scarf Rack MALCR
Hafele 547.98.461 – Plastic Liner for Wire Basket
Hafele 807.67.221 – 12in Scarf Rack CR