Hafele 547.38.218 – Chrome Wire Basket 18W12D17H
Home
Shop
Other
Hafele 807.77.272 – 24in Shoe Organizer SLA
Hafele 547.38.858 – Gold Wire Basket 18W16D17H
Availability:
100 in stock
Quick View
Hafele 807.78.122 – 24in Deep Drawer SLA SLA
Hafele 547.41.836 – Gold Wire Basket 30W14D11H
Hafele 807.77.602 – 24in Pull Out Shelf MNL/Slate
Hafele 807.81.513 -36in Laundry Organizer MNL SLA
Hafele 547.41.752 – White Basket 30W16D6H
Hafele 547.41.812 – Gold Wire Basket 30W12D6H
Hafele 807.77.682 – 24in Jewelry Organizer MNL
Hafele 547.98.461 – Plastic Liner for Wire Basket
Hafele 547.40.818 – Gold Wire Basket 24W12D17H
Hafele 807.78.111 – 18in Lingerie Drawer SLA SLA