Hafele 547.38.218 – Chrome Wire Basket 18W12D17H
Home
Shop
Other
Hafele 807.77.272 – 24in Shoe Organizer SLA
Hafele 547.38.858 – Gold Wire Basket 18W16D17H
Availability:
100 in stock
Quick View
Hafele 547.40.638 – Nickel Wire Basket 24W14D17H
Hafele 547.41.812 – Gold Wire Basket 30W12D6H
Hafele 547.41.836 – Gold Wire Basket 30W14D11H
Hafele 807.77.282 – 24in Jewelry Organizer SLA
Hafele 807.77.971 – 18in Shoe Organizer MG
Hafele 547.41.752 – White Basket 30W16D6H
Hafele 807.81.513 -36in Laundry Organizer MNL SLA
Hafele 805.73.622 – Full Rotation Mirror MNL
Hafele 807.77.982 – 24in Jewelry Organizer MG