Hafele 547.40.638 – Nickel Wire Basket 24W14D17H
Home
Shop
Other
Hafele 547.38.852 – Gold Wire Basket 18W16D6H
Hafele 807.77.974 – 36in Shoe Organizer MG
Availability:
100 in stock
Quick View
Hafele 807.78.124 – 36in Deep Drawer SLA SLA
Hafele 807.77.282 – 24in Jewelry Organizer SLA
Hafele 807.77.272 – 24in Shoe Organizer SLA
Hafele 547.98.474 – Plastic Liner for Wire Basket
Hafele 421.23.830 Full Extension Undermount Guide
Hafele 807.81.601 – 24in Pant Organizer MNL